bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?

набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 123
Сообщения темы: набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді
#31161
Re: followme.org.ua 20/03/2017 12:41 Репутация: -2
www.facebook.com/photo.php?fbid=11975351...p;type=3&theater

Звідси все почалось якщо комусь цікаво.
shooter
shooter
Молодой
Постов: 4
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :40
Тема заблокирована
#31162
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:08 Репутация: 0
Женя, бляха-муха, ты опять за свое? Бросай уже писать на форумах и в соцсетях. А-то залезешь в такие дебри что сам не вспомнишь где правда

А если хочешь поговорить о соревнованиях, то перезаезда быть не должно, а просто дисквалификация
Mad
Mad
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :40
Тема заблокирована
#31163
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:16  
всі памятають срач розведений шутер shooter (Сергій Завальний)зараз це вже не важливо, але: ми з ним давно домовилися, і всі питання були вирішені, і він сказав що тему видалив, а я її знайшов на ФБ, він не тримає своє слово і я дивлюся тема ця не закрита , хоч він пообіцяв видалити,коли я написав нижче комент в його срач темі він два рази її видаляв а потім заблокував взагалі доступ,мабуть йому неприємно такі коменти:
Я писав : Ого темку знайшов ! Серж, миж с тобою давно домовилися, і всі питання були вирішені, і ти сказав що тему видалив, а я її знайшов на ФБ, ти не тримаєш своє слово і я дивлюся тема ця не закрита , хоч ти пообіцяв видалити, дав слово то треба тримать,
Навiщо ти це робиш ? відповідь мені відома, ти людям поясни, хоча вони також все розуміють )
ps.шутер shooter (Сергій Завальний) не тримає своє слово... так що не раджу мати з ним будь-які справи.
Jekit
Безім'яний користувач

Последнее редактирование: 20.03.2017 17:58 Редактировал .
Тема заблокирована
#31164
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:23 Репутация: -2
давай без копіпасту мій любий дурнику.

Після того як ти вибачався по телефону і благав прибрати пост - я сказав що приховаю пост після того як ти напишеш вибачення на фейсбук.
Ти написав, я приховав пост. і ти відразу ж вибачення стер. Я повернув пост і відправив тебе в бан.

Чи ти можеш дати посилання на своє вибачення?
shooter
shooter
Молодой
Постов: 4
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :40
Тема заблокирована
#31165
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:37  
"серьожа" скільки можна брехати та фотошопить? чи ти точно бухаєш,чи приймаєш якісь наркотичні речовини що не памятаєш то я писав та про що ми балакали ?
вибачення висіло неділю в профілі,та в стрічці новин всі його прочитали давно
ось FB Evgeniy писав: зараз не важливо як це сталося але Серж пробач за скопійовану верхню частину ивенту.
коли я переписав ивент ти його прочитав та написав мені що тепер да дійсно це ти сам написав, так було.
скільки ти будеш піариться на мені ?
ви там всі баночні павуки разом з амерсом?
будь-ласка відчепися вже від мене, не будь такою гнилою говнистою людиною ,як мені за тебе і казали, добре ? дякую )
Jekit
Безім'яний користувач

Последнее редактирование: 21.03.2017 20:05 Редактировал .
Тема заблокирована
#31166
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:39 Репутация: 13
про дисквал согласен. или штрафное время.
А то как-то несерьезно, то перезаезд дают, то ехать гонку без квалификационного заезда
Pitlord
Pitlord
Протуровець
Постов: 220
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Тема заблокирована
#31167
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:41 Репутация: 0
Женя, запомни: врать - это плохо
А клевета - это двойное вранье
Может пора прекратить? (вопрос если че - риторический)
Mad
Mad
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :40
Тема заблокирована
#31168
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:46  
Митя ну ти просто капитан очевидность" )
Jekit
Безім'яний користувач

Тема заблокирована
#31169
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:46 Репутация: 0
Дно пробито

У меня есть предположение, что тут имеет место быть некий недуг.

Кто-то сначала пишет подстрочное название темы фолоуми, его тыкают в это носом и он его подчищает.

А кто-то потом читает это все, удивляется (ну, он же такого не писал, к чему эти лживые закидоны и фотошопленные пруфы) и с чистой совестью называет вещи своими именами: лгунов - лгунами; фотошоперов - фотошоперами.

С такой гипотезой моя картина становиться сбалансированной.

Интересно, кто из них приписывает защитникам синтаксиса и здравого смысла причастность к "паукам в банке"? Может, кто-то третий?

Интересно...
Frantic
Frantic
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :36
Тема заблокирована
#31171
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 13:59  
опа збігаются всі забутильники з хрон синдикейт (назва каже сама за себе ) їх ціль поливати брудом.вонц збігаются як шакали чи гієни і починають свою чорну справу. це не одноразовий випадок обливання людей брудом.
а ти дурнику шутер кращеб прийшов до мене в школу та я навчивби тебе їздити швидше, ех , но вже пізно...не візьму
Jekit
Безім'яний користувач

Последнее редактирование: 21.03.2017 19:59 Редактировал .
Тема заблокирована
#31172
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 14:07 Репутация: 0
Шановний Євгене!

Перед навчанням інших, раджу особисто навчитись хоча б читати та писати.

Наразі, важкий час боротьби, вивчити мову не легко. Але я знайшов для вас чудовий варіант!

Дарую вам цей лінк! 4book.org/uchebniki-ukraina/3-klass/1253...va-3-klas-vashulenko



Не треба подяки.

Якщо ви будете писати українською мовою, люди почнуть розуміти вас! Це кльово, спробуйте!

Всього найкращого.

p.s. Дуже розчулений вашою турботою з приводу здоров"я нації та клінічних проблем хронічних захворювань. Достойно звання гідної людини.
Frantic
Frantic
Молодой
Постов: 2
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :36
Тема заблокирована
#31174
день дауна 20/03/2017 15:31 Репутация: 37
а у вас тут весело
amers
amers
Протуровець
Постов: 347
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Тема заблокирована
#31175
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 17:08 Репутация: 5
я хоч не з хрон синдикату, але попкорном запасся. якщо людині мало наїстись лайна на фб, і вона хоче його ще понямкати на бп, то ніхто не може заборонити.
але, якщо хочеться заробляти в цьому комюніті, то не варто забувати про таке чарівне слово, як репутація, а зараз вона начисто похерена на 2 майданчиках, і відбілити її потім буде дуже важко.
вітаю з перемогою в спеціальній олімпіаді.
Carpathian
Carpathian
Експерт
Постов: 73
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Тема заблокирована
#31176
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 18:04  
Carpathian не з хрону, значить кореш )
Jekit
Безім'яний користувач

Тема заблокирована
#31177
Re:набір на додаткові курси початкового рівня підготовки-базового,на гірському велосипеді 20/03/2017 18:23 Репутация: 5
я далеко не з усіма їми знайомий, з шутером за все життя 2 чи 3 рази спілкувався, при чому, це враховуючи ще той час, коли він ще працював в тдф.
просто я маю очі й умію читати, і бачу аргументи обох сторін. і якось всі ці гнилі відмазки з віруусами і тим, що це хтось там писав текст, а те, що він майже ідентичний шутерськом - савпадєніє, зіграли на репутацію.
я ж про це й пишу - просрати репутацію легко і швидко, а от відновити дуже важко. і це вже другий раз, коли репутація йде вниз.
Carpathian
Carpathian
Експерт
Постов: 73
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Бровари Возраст :44
Тема заблокирована
ВверхСтраница: 123
Модераторы: vak, рыжий, run
Банер  
  
наверх
time: 0.58152890205383