bikeportal.org.ua

Змагання зі Спортивного Туризму "Славсько Трофі" 2016

Загальне положення

 

25-27 червня 2016 року в Українських Карпатах відбудуться триденні аматорські велоперегони у форматі Спортивного Туризму “Славсько Трофі”.

На вас чекає один з найдивовижніших регіонів Карпат з його чудовими краєвидами, зубодробильними підйомами та цікавими спусками, а дружня атмосфера та запекла боротьба на гірських велосипедах в їх природьому середовищі залишить по собі чудові спогади та неймовірний досвід.

Положення про змагання

1. Загальна частина.

Cпортивний туризм в українських Карпатах – це дружня подорож-тренування на гірських велосипедах за визначеним маршрутом, який учасники матимуть у своїх GPS-навігаторах.

Завдання велоперегонів зі Спортивного Туризму – пропаганда здорового способу життя і активного відпочинку; розвиток велосипедного спорту у регіоні, відпочинку в Карпатах та пропаганда екологічно чистого виду транспорту.

2. Місце та час проведення.

Імпреза буде проводитись у смт. Славсько та його околицях 25-27 червня 2016 року. Велоперегони триватимуть три дні, старт та фініш кожного дня знаходиться у смт. Славсько вул. Шашкевича (150 метрів від залізничного вокзалу). 

Реєстрація учасників буде проводитись 24 червня з 18:00 по 19:00 та 25 червня з 08:30 по 09:30 за адресою смт. Славсько вул. Шашкевича 9. До реєстрації допускаються лише попередньо зареєстровані учасники. За 15 хвилин до старту відбудеться передстартовий брифінг.

2.1 День 1. 67 км та 1850 м набору висоти.

Старт першого дня – 25.06.2016 о 10:00

Трек дистанції першого дня

 

2.2 День 2. 93 км та 2450 м набору висоти.

Старт другого дня – 26.06.2016 о 9:00

Трек дистанції другого дня

 

2.3 День 3. 61 км та 2100 м набору висоти.

Старт третього дня – 27.06.2016 о 9:00

Трек дистанції третього дня

Треки попередні і будуть перевірятись на наявність нових завалів тощо, тому можливі невеликі відхилення. Остаточні треки будуть викладені не пізніше ніж за тиждень до початку змагань.

Ліміт на подолання кожного етапу – 10 годин, після чого команда вважається такою, що не вклалась у ліміт і може продовжити змагатись лише поза заліком.

Приблизна загальна дистанція – 220 км, приблизний набір висот – 6500 м. Приблизний час лідерів на подолання дистанції – 14 годин.

Оголошення результатів та нагородження відбудеться 27.06.2016 о 16:30.

GPS Трек є орієнтовним напрямком руху. Пересуваючись по місцевості учасники велоперегонів зі Спортивного Туризму „Славсько Трофі”,  в першу чергу, повинні дбати про власну безпеку, безпеку інших, та нести повну відповідальність за своє здоров’я та життя. Якщо напрямок руху по GPS Треку є таким, що може спричинити загрозу здоров’ю та життю учасника змаганнь або оточуючих, участник зобов’язаний вжити всіх заходів, включно пересування пішки з велосипедом та повної зупинки, заради того, щоб безпечно подолати цю ділянку руху.

3. Склад команди та категорії учасників.

Змагання зі Спортивного Туризму “Славсько Трофі” проводяться на складному рельєфі, місцями проходять по складним та віддаленим від цивілізації маршрутам і саме тому є командними перегонами. Обов’язковою умовою участі є формування команди яка складається з двох осіб.

Категорії:

“Пара ММ” – два чоловіки віком від 18 років включно.

“Пара Mixed” –  чоловік та жінка від 18 років включно.

Призери (перша трійка) у загальному заліку усіх категорій отримують кубки (медалі або пям’ятні дощечки), усі фінішери отримують пям’ятні грамоти фінішера.

4. Стартовий внесок.

Стартовий внесок є досить символічним та буде витрачений на стартові номерки, кубки та медалі для призерів і на дипломи усім фінішувавши учасникам. Усі залишені кошти (якщо такі будуть) будуть витрачені на придбання інструменту та матеріалів для побудови траси крос-кантрі у Львові. Стартовий внесок становить: до 25 квітня 2016 року - 80 грн з команди; до 25 травня 2016 року - 100 грн з команди; До 20 червня - 120 грн з команди.

5. Допуск до участі у змаганнях.

 • Участь у змаганнях можуть прийняти виключно особи з досвідом пересування на велосипеді у гірський місцевості, та/або з досвідом участі у велоперегонах по гірській місцевості таких як: Король Гір, Невицьке, Пилипець, Стежками Опришків та ін.
 • Якщо члени команди не мають досвіду участі у велоперегонах Король Гір, Невицьке, Пилипець, Стежками Опришків та їх аналогах, то одночасно з реєстрацією на сайті bikeportal.org.ua команда повинна надіслати електронного листа з описом досвіду пересування в гірській місцевості на велосипеді на адресу ndrosen@gmail.com
 • Команда не може приймати участь у велоперегонах “Славсько Трофі” зі спільним стартом, якщо команда або окремий учасник команди не має належного досвіду пересування на велосипеді по гірській місцевості.
 • Участь у змаганнях можуть прийняти особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність. Електро-байки до участі у змаганнях не допускаються.
 • Обов’язковим критерієм участі у змаганнях, є наявність на кожен день старту щонайменше одного GPS навігатора(окремий пристрій) або двох GPS навігаторів (якщо використовується смартфон) на кожну команду з завантаженими GPS треками, та навички їм користуватись. За стан та справність GPS навігатора, його час безперервної роботи від елементів живлення, а також навички користування кожна команда несе особисту відповідальність.

6. Особиста та командна відповідальність.

 • Кожен зареєстрований учасник команди особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров'я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров'я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо.
 • У випадку травми участника, другий зареєстрований участник команди відповідальний за  надання йому першої допомоги, за сприяння та контроль эвакуації, якщо вона є потрібною, та за повний супровід другого учасника включно до останнього дня перегонів та/або видужання травмованого учасника.
 • Команда повинна мати з собою аптечку з засобами первинної медичної допомоги.
 • Маршрут змаганнь частково прокладений по дорогах загального користування, на яких учасники повинні дотримуватись правил дорожнього руху. 

7. Порядок проходження дистанції

Головним документом, який підтверджує порядок проходження командою дистанції, є GPS Трек з навігатора, який використовувався під час руху. Після фінішу учасника організатори можуть запросити на перевірку записаний трек, і якщо буде виявлено, що учасник зрізав дистанцію, команда буде дискваліфікована. При відмові учасника надати трек на перевірку команда може бути дискваліфікована.

Залік часу команди на фініші визначається по останньому учаснику команди. Відстань між учасниками команди на фініші не повинна перевищувати 1 хв.

Під час проходження дистанції забороняється:

 • засмічення навколишнього середовища;
 • неспортивна боротьба;
 • пересування на велосипеді без шолому чи у незастібнутому на голові шоломі;
 • заважати обгону зі сторони інших учасників;
 • припиняти участь у велоперегонах без повідомлення про це рішення іншим участикам та командам.

8. Форс-мажор

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним – маршрут змагань може бути змінена (скорочена або спрощена) або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

 

Комментарии 

 
+5 #1 amers 26.03.2016 23:39
ПОЧЕМУ ТАКОЙ ВЫСОКИЙ ВЗНОС?

ВЫ ШО СГОВОРИЛИСЬ ВСЕ????
 
 
#2 rosen 27.03.2016 00:16
40 грн с человека?) за 3 дня?) не смеши)
 
 
+1 #3 wzz 27.03.2016 00:52
Цитирую amers:
ПОЧЕМУ ТАКОЙ ВЫСОКИЙ ВЗНОС?

ВЫ ШО СГОВОРИЛИСЬ ВСЕ????

эт тебе не в киеве по 100грн за 4км трассу стричь бабло
 
 
#4 amers 27.03.2016 00:58
5 кругов по 4 км
 
 
#5 Lanz 28.03.2016 12:15
Цитирую rosen:
40 грн с человека?) за 3 дня?) не смеши)

Я думаю це був сарказм

По положенню - можна ще попробувати додати парну жіночу категорію, якщо набереться учасників.
 
 
#6 rosen 28.03.2016 17:52
Цитирую Lanz:
По положенню - можна ще попробувати додати парну жіночу категорію, якщо набереться учасників.

Не бачимо сенсу плодити категорії. На жаль, дівчат навіть на одноденних дистанціях мало, не кажучи вже про кількаденний формат.
 
 
#7 rosen 31.05.2016 16:42
Положення доповнено, прошу ще раз ознайомитись.
 
 
+2 #8 rosen 06.06.2016 22:14
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pxndnlfmdvfztzlf - Фінальна версія треку другого дня
 
 
#9 rosen 13.06.2016 21:39
Розпочався останній тиждень попередньої реєстрації на "СТ", після чого номерки йдуть у друк. Нагадуємо, що до змагань будуть допущені лише попередньо зареєстровані учасники.
 
 
+1 #10 rosen 18.06.2016 00:19
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kiaiboyffasvkvae - Остаточний трек першого дня. Фінальна версія третього буде викладена у вівторок-середу.
 
 
#11 Hypocrisy 18.06.2016 10:43
Ребят может кто подскадет, или у кого есть свободное местоя для Жилья, желательно бюджетненькое с 24 по 27 число.Спасибо
 
 
#12 Skiman 20.06.2016 16:27
К большому сожалению, по состоянию здоровья не получается посетить это отличнейшее мероприятие(
Кто опоздал с регистрацией и хочет поучавствовать - могу поделиться стартовым слотом. Так же есть забуканное на двоих проживание.
 
 
#13 Mighty Sam 21.06.2016 14:57
Надо понимать, что трек третьего дня без изменений?
 
 
+1 #14 rosen 23.06.2016 00:12
Остаточний трек завершального дня (майже без змін) - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zicfdqfbywbochkz
 
 
#15 amers 23.06.2016 13:34
есть место в доме недалеко от старта

120 грн день без еды

мангал, место для вела, проживание в 2 местом номере с М (не со мной)
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

13.07.24-31.10.24, Марафон подій ЗаОбрій 2024
Запорізька обл.

наверх
time: 1.2150189876556